Czonkowie

Dania / Denmark Regional Municipality of Bornholm
Mr Niels Chresten Andersen
Ullasvej 23
DK-3700 Bornholm
Denmark

Tel. +45 5692 1303
Fax. +45 5692 1301
e-mail:Niels.Chresten.Andersen@brk.dk
http://www.brk.dk, http://www.bornholm-eu.dk


Litwa / Lithuania Association ofKlaipeda County Communes
Mr Valdas Puckorius

Danes g. 17
LT - 5800 Klaipeda
Lithuania

Tel. +370 620 13490
e-mail:v.puckorius@gmail.com


Polska / Poland Stowarzyszenie Gmin RP Euroregionu Batyk
Ms Agata Nazar
ul. Stary Rynek 25
82-300 Elblg
Poland

Tel. +48 55 237 47 20
Fax. +48 55 237 47 26
e-mail: sekel@eurobalt.org.pl

Polska / Poland Urzd Marszakowski Wojewdztwa Pomorskiego
Ms Krystyna Wrbelwska, Ms Joanna Woniak
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdansk
Poland

Tel. +48 58 32 61 710
Fax. +48 58 32 61 704
e-mail: k.wroblewska@woj-pomorskie.pl , J.Wozniak@pomorskie.eu


Polska / Poland Urzd Warszakowski Wojewdztwa Warmisko-Mazurskiego
Ms Wioletta Sok , Mr Piotr Zwolak
ul. Emielii Plater 1
10-562 Olsztyn
Poland

Tel. + 48 89 523 27 39
Fax.+ 48 89 534 00 19
e-mail: w.sokol@warmia.mazury.pl , piotr.zwolak@warmia.mazury.pl

Rosja / Russia

Agency for International Affairs and Inter-regionalCooperation of theKaliningradRegion
Ms Elena Lebedeva
Donskovo 1
236007 Kaliningrad
Russia

Tel.+7 4012 599 089
Fax.+7 4012 599 084
e-mail:
e.lebedeva@gov39.ru


Szwecja / Sweden The Regional Council of Southern Sm?land

MsTherese Magnusson
Videum P.G. Vejdes Vg 15
S-352 33 Vaxjo
Sweden

Tel. +46 470 72 47 52
Fax. +46 470 256 08
e-mail:
therese.magnusson@rfss.se


Szwecja / Sweden The Regional Council of Blekinge Region

Mr Peter Ratcovich
Ronnebygatan 2
SE-371 32 Karlskrona
Sweden

Tel. +46 455 30 50 22
Fax. +46 455 30 50 10
e-mail: peter.ratcovich@regionblekinge.se


Szwecja / Sweden The Regional Council of Kalmar Region

Mr Jan Martinsson
Nygatan 34
SE-391 27 Kalmar
Sweden

Tel. +46 480 44 87 95

e-mail: Jan.Martinsson@rfkl.se


Dodaj komentarz

KALENDARZ WYDARZE

Zobacz list wydarze zwizanych z dziaaniem naszego stowarzyszenia.

Przejd na podstron ze szczegowymi informacjami. »
Stycze 2023
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 1 2 3 4 5

NEWSLETTER

MSZ
Strona zostaa utworzona w ramach projektu "Euroregionalne Centrum Informacji - wsppraca z Obwodem Kaliningradzkim" wspfinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu Wsppraca

Strona wyraa jedynie pogldy autorw i nie moe by utosamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP
Euroregion Ba�tyk